TmK10J
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TmK10J

TmK10J Sinifi DeLiLiK Forumu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Komik windows kapanışları

YazarMesaj
uLash
Sınıf Üyesi(deLi...)
Sınıf Üyesi(deLi...)
uLash

Erkek Mesaj Sayısı : 546
isin ne? : tiyatroo!!!

Komik windows kapanışları Empty
MesajKonu: Komik windows kapanışları   Komik windows kapanışları Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 5:12 am

* beni boyle istedigin gibi kullanip sonra kapatamazsin asil ben seni kapatiyorum

"kapatiyosun ha? tamam kapat bakalim ama bir sonraki oturumda bazi seyler biraktigin gibi olmayabilir.."

*kah gulduk kah eglendik, yeri geldi uzulduk, agladik, kizdik...ancak her guzel sey gibi bu turumun da sonuna geldik... yeni bir oturumda gorusmek uzere, microsoftla kalin...

* gidiyorsun ama ya donemezsen? hadi hakkini helal et, bill gates'in dualari senin uzerine olsun...

* bu kadar.. dagilabilirsiniz...

* "simdi kapaniyorum ama kullanirken ettigin kufurleri anlamadim sanma.. bi dahaki oturumda sorarim ben sana.. "

* "yedeklemissindir insallah.. hayir bi dahaki aCilista ben ayni ben olmayabilirim de o bakimdan.. eheh"

"hadi windows kapaniyor, kapanir, sen dikkat edde ruhunun windowlari aCik kalmasin, gonulcegizin ayazda kalip circir olmasin"

* niye kapatiyosun?? daha karpuz keseceedik!

* 26 saat online kalmayi basararak bugune kadarki en buyuk eforunu sarf ettin.. afferim boyle bilgisayarla ugrasmaya devam edersen evde kalacaksin.. giyin,makyaj yap ve disari Cik!!!!!

*bi daha acilirsam ne olayım.

* e bana musade artik..
http://www.tmk10j.tr.cx

Komik windows kapanışları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-